Leden 2013

MH - Zlatíčka

31. ledna 2013 v 15:42 | pipiterka / Tee |  Monster High
-
Přináším dvě nekvalitní fotky mých nej monsterek.
Howleen - koupena v pondělí a Rochelle jsem dostala dneska za výzo :)

Ahojte....

31. ledna 2013 v 12:27 | pipiterka / Tee |  Jiné články
-
Hoj lidičkové...tak dnes je ten den. Ano, všichni školácí vědí.. Vysvědčení!!! Tak co,jaké máte známky? Já mám samé..no řeknu, že už mě to celkem nudí,ale jsem ráda..ale však v šesté třidě myslím že už to samý nebudou. Dneska to ve škole bylo celkem fajn,jen čtyři hodiny...hráli jsme různý soutěže atd... A i trošku učili mno.. ale bylo to super. Už se nemůžu dočkat až přijde maminka z práce.. Přinese mi nové BRAVO ve kterém je plakát The Vampire Diaries,takže to je taky super,ale ta nejlepší věc je.... dovolí mi,si rozbalit Rochelle Scaris City of Fright! :) Už se těším, i všechny mé ostatní monsterky... Konečně budu moct vyfotit mé nové MH: Howleen Dance Class (koupena v pondělí) společně s Rochellkou. Taky se příšerně těším na zítřek,kdy je volno,budu doma..na netbooku..taky půjdem ráno s bráchou do Tesca...Rochellka a Howleen...atd... Super.. :) A co vy,jak se dnes cítíte? :))

TVD - Hotties

30. ledna 2013 v 14:20 | pipiterka / Tee |  TVD - The Vampire Diaries
Moje oblíbená videa o TVD....hlavně o chlapcích z TVD :)Moje nová Howleen Dance Class :)

28. ledna 2013 v 15:31 | pipiterka / Tee |  Monster High
Tak mamina už přišla,přinesla i Rochelle Scaris..je nádherná..a divila se,proč ještě nemám rozbalenou Howleen..Mamka mi dovolila si už Howleenku rozbalit :) Sice jsem byla natěšená až na čtvrtek,ale neva..tenhle týden si s těmi novými užiju :D Je nádherná.. Já se tak nemůžu dočkat pátku! Volno...Bageta...Upíří deníky...Howleen...a Rochellka! To bude asi fakt nej pátek :) Ale dost keců.. Zde jsou fotky Howleen.. (není jich moc,mám vybitý mobil a jen tak jsem fotila webkou :) ps: tu druhou fotku mám i na facebooku.)

- Fotky v CČ! :))


Happy? Yes,I am.

28. ledna 2013 v 13:19 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Ahoj,jsem neuvěřitelně šťastná..byla jsem si koupit Howleen Dance Class,myslela jsem že ji mít nebudou..ale měli!! Hned jsem ji popadla a šla ji zaplatit..za své peníze + za chvilku by měla přijít mamča s Rochelle Scaris city!!! To je super den..sice si je obě můžu rozbalit až ve čtvrtek za výzo... Jsem tak happy! Rochelle Scaris city a Fright and Howleen Wolf Dance Class....!!! :)))))))

Večer

25. ledna 2013 v 19:00 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Konečně pátek,konečně večer,konečně klid! Rodiče se vrátili z nákupu,koupili samé dobroty a k večeři byla bageta a malinovka,mňám. Miluju pátkový večery,kdy jsem občas sama doma a koukám se na The Vampire Diaries,dneska jsem koukala na 4x11...no minuý byl lepší..nejsem zastánce Deleny,takže když Elena řekla že Damona miluje...fakt...no nevím :D Prostě jsem team Stelena...no i když teď už Stebekah..Rebeka se k Stefanovi hodí víc..Takže super,i když nechápu některý,kteří nemají rádi Shanea..Je dobrej,zase se tam aspoň trošku bude něco dít...myslím že jsem asi fak jediná fanynka Bonnie a Shanea,dohromady? :D Oni se k sobě hodí....+ Mohli jste si všimnout nového designu,je krásný,mě se moc líbí..zelenou miluju a tyto dvě Monsterky teď také... :))) Samozřejmě design je od monster-czech.blog.cz :)) Děkuji moc,je krásný! :) + Nová ikonka a avatar,překrásné,velké dík. :)
.....................................................................................................................................................

Návštěva hračkářství + věci za výzo

25. ledna 2013 v 13:37 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Hojky,právě koukám na tenis: Andy Murray VS. Roger Federer..je jasné že fandím Rogerovi :)) Ale zpátky k nadpisu... Dnes po škole jsem šla do hračkářství a měli: Všechny Roller Maze,všechny Ghouls alive a pozor...... VŠECHNY DANCE CLASS!!!! + v POMPU mělí new obelček pro Operettu..Howleen a Robecca jsou překrásné a chci si koupit Howleen :)) Takže v pondělí by měla přijít Rochelle Scaris city a tu bych dostala až ve čvrtek..plus od babičky dostanu nějáký peníze,tak by mi pak za ně mohla jít mamča koupit Howleen..jelikož každý den chodí přes město... Takže za mé samé jedničky bych mohla dostat Rochellku i Howleen... To by bylo super :)))) Nechci se vychloubat..

I am very happy! :)))

24. ledna 2013 v 21:33 | pipiterka / Tee |  Jiné články
-
picture found - wherestudentbodieslie.tumblr.com/post/37329483648
-
Před chvilkou jsem mamce ukazovala Rochelle Scaris City of Fright na internetovým obchodě..a nakonec jsem ji přemluvila...objednala mi ji k výzu! :) Jsem hrozně šťastná,za výzo mám samé jedničky,takže to bude úplně nej dárek..Už musím jít,mějte se skvělě....I love Mum :))))

Ahojík.

24. ledna 2013 v 16:10 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Ahojík,tak co,jak se máte? Já jsem už dneska byla ve škole,no celkem to ušlo..ještě zítřek a víkend! Konečně,už se nemůžu dočkat bagety,coca coly...mňám...právě píšu z netbooku,ale já vlastně dělám skoro všechno na netbooku.. :) Už je za chvíli vybitej,tak budu muset jít...a děkuju za návštěvnost! :)

My favorite actors and actress from TVD

23. ledna 2013 v 18:22 | pipiterka / Tee |  TVD - The Vampire Diaries
Nina Dobrev - Elena Gilbert / Katherine Pierce