Duben 2013

Ziam - I love you..forever...

29. dubna 2013 v 19:03 | pipiterka / Tee |  One direction - FF
Kapitolový / Jednodílný
O kom,o čem? - One Direction - Bromance Ziam :3
Můj názor: Můj první příběh..no nevím..ohodnoťte vy :) :D
----------------------------
Už hodně dlouho jsem čekal na správnou chvíli,ale ani jednou jsem to neudělal..neřekl jsem mu,co k němu cítím.. Zayn se ráno probudil a vyrazil po schodech dolů,dát si snídani,toasty už vylítly z toastovače a udělal si kafe. Niall,Harry a Louis jeli na nějáký festival a měli se vrátit až další den odpoledne..takže ve vile zůstal jenom on...a Liam. Byl nesmělý z toho,že tam byli jenom oni dva,vždycky se mírnil když tam byli kluci..přece jenom je to jen mezi Zaynem a Liamem..i když to Li ještě nevěděl.. Zayn se došoural ke stolu,posadil se na vychladlou židli a podíval se na ranní tisk. V tom se ze zchodů ozvali kroky.. Zaynovi se najednou splašilo srdce.. Liam seběhl ze schodů,měl na sobě bílé upnuté tiko,které krásně rýsovalo jeho vymakanou postavu...a ihned jak zaregistroval Zayna,věnoval mu široký a upřímně krásný úsměv : ''Dobré ráno Zayne!,, ''Dobré..Li..,, odpověděl mu nesměle Zayn. ''Jak jsi se vyspal?,, Vyhrkl ze sebe Zayn aby zamaskoval divné ticho. ''Ale jo,dobře,,odpověděl mu Li a vzal zbylí toast z toastovače a položil si ho na talířek. Posadil se ke stolu naproti Zaynovi. ''Co čteš?,,,zeptal se mě.. ''Ani nevím,,,vykoktal ze sebe stydlivě Zayn. Li se jenom usmál. Najednou jsem se začal červenat,byl to divný pocit..seděl proti mě,usmíval se a .... byl tak roztomilý. Po tom co jsem se rozešel s Perrie,mé city k Liamovi zesílili. Rozhodl jsem se to konečně udělat,chytil jsem Liama za zápěstí a on se na mě jen udiveně kouknul.. Začal jsem se červenat ještě víc... Od zápěstí,jsem svou ruku posunul až na dlaň a propletl jsem mé prsty,mezi jeho. Stále na mě jen udiveně a stydlivě zíral. ''Víš,Liame, už dlouho bych ti chtěl něco říct,,...zarazil jsem se...''no..já... ''Vykoktej už to Zaynnie!,, Pokřikl na mě Li,svým sametovým hláskem.. ''No..j-j-á jsem se...no... MILUJU TĚ!,, Po tvářích se mi začali řinout slzy,vůbec jsem netušil,jak Li zareaguje..jestli mou lásku opětuje,nebo jsem zničil jedno velké přátelství..a možná i něco víc.. Liam na mě jen vykuleně zíral.. Přivřel jsem oči..cítil jsem se tak..divně..ale zárověň úžasně,že je to konečně venku... Liam mi začal rukou stírat slzy z tváře.. Jen jsem tak seděl a čekal co se bude dít.. Li,vzal mou hlavu do rukou a zadíval se mi do očí..z úst mu jen vyběhlo.. ''Taky tě miluju Zaynnie,už hodně dlouho..ale bál jsem se ti to říct...,, ŠOK! Srdce mi poskočilo radostí..on mě opravdu miluje! Cítil jsem se tak šťastně.. Po snídani jsme se k sobě tulili na gauči...hladil mě po vlasech..byl to snad jenom sen? Ne,bylo to skutečné...Seděli jsme spolu na gauči,tulili se a..... byli šťastní... ''Miluju tě Liame,,zašeptal jsem mu do ucha... ''Taky tě miluju Zaynnie..navždy...,,
-----------------
Tak co říkáte na můj úplně první příběh o One Direction? :D Je to příběh mé nejoblíbenější bromance Ziam...je to něják všechno splácané dohromady..omlouvám se předem za pravopisné chyby (ale mám rýmu a kašel a není mi něják dobře).. Byla bych moc ráda,kdybyste hodili koment a váš názor... Beru i kritiku.. :D Předem děkuji za přečtění! :)
-----------------

SUNDAY - Sun? Really?

28. dubna 2013 v 15:56 | pipiterka / Tee |  Jiné články
-
http://files.obrazky-u-astinka.webnode.cz/200000601-26bfb27b97/D%C3%A9%C5%A1%C5%A5%20a%20kruhy.gif
-

The Vampire Diaries 4x20..

26. dubna 2013 v 17:26 | pipiterka / Tee |  TVD - The Vampire Diaries
Můj názor na tento díl,který je hlavně o novém spin-offu The Originals bude velmi krátký..
V podstatě v tomto díle bylo hodně málo trojúhelníku - Elena,Stefan,Damon..což mi vůbec,ale vůbec nevadilo :D Akorát to nakonci..bylo super... Elena si to zaslouží.. (Damon ji dal krev se sporýšem...)
-
-

Čumáček :3

26. dubna 2013 v 17:12 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Ve třídě máme zvířátka. Čtyři osmáčky. Dva velký a dva malý,z čehož je ta jedna velká zase těhotná :)) Sice jsem se ze začátku,tech malých potvůrek balá,ale po tom,co si do ruky vezmete to malé..něco krásnýho :3 Je hebounký,rozkošný..škrábe...ale je to zlatíčko.. Díky němu jsem se zbavila strachu z myšek apod.. Mám ho moc ráda a musím si ho stále chovat..Jen jedna věc nás už v pondělí rozdělí.. Moje bff si ty dva malý vezme domů..i Čumáčka (to zlatíčko),bude mi chybět,ale kdykoliv můžu zajít ke kámošce a podívat se,jak roste :)) Mám ho ráda.. :)) I když je tamta zase těhotná...možná to budu právě já,kdo si vezme ty nové přírostky domů... :))

13 WISHES v krabicích!!

24. dubna 2013 v 17:27 | pipiterka / Tee |  Monster High
-
-
-
-
-

KOPÍROVAT SE ZDROJEM


Na hovno..

22. dubna 2013 v 16:41 | pipiterka / Tee |  Jiné články
-
Nálada strašná,je mi blbě..však k tomu přibyla další věc..všichni kdo sledují SuperStar..tak mají svého favorita,že? Já ho taky měla..ale včera vypadl. Ani nevíte,jak jsem zklamaná,naštvaná a strašně mě to mrzí... Včera soutěž opustil Jaro Smejkal. Můj favorit,oblíbenec...Strašně jsem mu fandil,stále tomu nevěřím..Chápu,měli jsme posílat hlasy a bla bla bla..ale ještě to,že jsem to včera nedokoukala a šla jsem spát... zdál se mi sen o tom,že Jaro vypadne,jak se loučí apod.. Bohužel to byla pravda.. Teď fandím Sabče a možná Martinovi..I když už mě to tolik nezajímá..vždycky vypadnou moji oblíbenci.. Přeju Jarovi další úspěchy v hudbě,doufám,že se proslaví mnohem víc,jelikož si to zaslouží,je skvělej... (...Možná se vám tenhle článek zdá trapnej,ale mě je to jedno. Já to prostě někam musím napsat...) Kdo by se chtěl podívat na rozhodnutí.. ZDE ..druhé video to je..aneb pod názvem - Podívejte se na vypadnutí Jara ze Superstar..
-------------------------------------------------------------------------------------------

Monster-High-Scary.blog.cz

21. dubna 2013 v 16:44 | pipiterka / Tee |  Monster High
http://25.media.tumblr.com/159b217efe9e91206374ecec85134349/tumblr_mkhg7s9ela1remqmko4_500.jpg
------------------------------------------------------
Ahoj! Máte rádi Monster High panenky? Novinky ze světa Monster High,různé fotky a obrázky? Soutěže a hry? Tak neváhejte a navšivte tento blog! - monster-high-scary.blog.cz Zábava zaručena! Děkujeme za návštěvu! :)

Only you,forever.

20. dubna 2013 v 11:54 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Čusky,fusky,hnusky,lusky,busky, apod.. :D Dneska tu opět nebudu,jelikož bude PARTY HARD! :D ....bratranec má narozeniny... o.O Takže jdeme na oslavu,cestou se zastavíme v Tescu,já se tam zase zdržím a u sestřenky budu závistivě čumět na její Monster High panenky...ale je jí 9,takže jsou v pěkně hnusném stavu -_- Samozřejmě já si s nima budu muset hrát,a neexistuje nic jinýho než LEGÓÓÓ :D Sice se nažeru pizzou,ale o ty dva smrady fakt nestojím. :D Samozřejmě je mám ráda,ale už by se mohli zabavit samy,však já si tam chci taky sednou a povídat si s ostatníma, co je nového a né si hrát zase s posraným legem.. :D Ano,dnešní nálada není něják úžo,ale ujde to... Potřebuju se snad nkde vyzpovídat. Momentálně pracuju na svém (hnusném) výrobku/ kresbě všech tetování co mě napadly :D Určitě dám fotku,možná bude v tomto článku,nebo v příštím..to uvidíte až dočtete tento článek..muhaha :D Už mě nenapadá co víc napsat,jen že máme hnusnej oběd..pštosí vejce (vajíčko v sekané).. :x Ale což,stěžovat si nebudu. Moje Lagoona Roller maze vás pozdravujde..a vzkazuje,že dneska je venku fakt hnusně.. :/ Já chci zase to teplíčko..u nás je zataženo a poprchává..já chci jaro,což už i léto.. Ve čtvrtek jsou shůzky,já se nemám co bát (snad) jelikož,už pátým rokem za sebou budu mít samé jedničky! :D Já už půjdu,něják mě bolí břicho,tak se mějté,ahóój..a nezapomeňte... PÁRTY HÁRD!!!! :D

Mám novou MH - Lagoona Blue Roller maze

18. dubna 2013 v 17:34 | pipiterka / Tee |  Monster High
Čauky! Dneska jsem se ráno probudila,i když se teď budím s nedobrou náladou..tak včera,jak jsem si u babičky přivydělala a měla jsem už našetřené peníze...napadlo mě,si koupit novou MH panenku,ale jen tu,za 499Kč (Scaris - malé,Roller maze či Dance class) Sice jsem si myslela,že mi mamka nedovolí si koupit další MH (už 21.),tak mi to dovolila..byla jsem štěstím bez sebe! Vzala jsem si peníze a mamka mi ještě přispěla stovku,jelikož dneska jsem měla keramiku a vždy dostávám peníze na to volno před keramikou. Takže ve škole jsem jen čekal,kdy škola skončí a těšila se na novou MH,vůbec jsem ještě neměla promyšleno jakou.. V pompu toho měli málo a nic moc,zato druhá hračkárna,Hračky a Modely..to je snad MH ráj :D Rozhodovala jsem se mezi Ghoulii Scaris,Lagoonou Dance class a Lagoo Roller maze..nakonec zvítězila Lagoona RM a já si ji pyšně odnesla k pokladně..poté jsem si ještě skočila koupit colu. Potkala jsem pár holek ze třídy,hned se koukali co to mám v igelitce,i holky z keramiky koukali :D Je tak krásná,a já jsem šťastná.. Dneska je dobrý den,Lagoonka,Dobrý oběd (kuřecí maso s bramborem) a k večeři máme opět kuřecí maso s KROKETAMA :3 Super...Mějte se zlatka.