Březen 2014

happiness in the truth

29. března 2014 v 11:41 | pipiterka / Tee |  Deníček
-
Naprosto jsem se zamilovala do téhle písničky od Shakiry :3 Je to officiální píseň k Mistrovství Světa v Brazílii (ve fotbale). Ale to je nepodstatné :D Nejdříve začneme tím, jako vždycky a to školou. Tam se nic zvláštního nestalo, už přišla bff po nemoci, takže to utíkalo rychleji. V úterý jsme zase neměly (jenom holky) tělocvik a byly jsme na kompech,ale ve čtvrtek tělák už byl. Nechal nás, ať si zase zahrajeme Všichni proti všem a potom jsme si každá skočila jednou přes laťku 90 cm. Což mi teda šlo :D Ve středu jsme měli takový projekt, kdy se žáci vyšších tříd, tedy hlavně druhý stupeň (1. stupeň mohl taky) stali na den učitelama, takže u nás byli dva kluci a jeden nás měl na Děják a druhej na občanku, takže to bylo super :D Ke konci týdne nás celkem hodně chybělo, takže tam byl klid :D Jinak jsem si včera pustila Upíří deníky a celkem super. Hrozně mám ráda Caroline + Enza :3 :D Jsou spolu super :D Dneska budu koukat na Chelsea - Crystal Palace a konečně to dávají v telce, juhůů :D Minulou sobotu jsem koukala na Chelsea - Arsenal a celkem jsem se bála, že The Blues prohrajou,ale nakonec to skončilo 6-0!! :D Jup,jup! :D A taky jak jsem psala, jsme měli minulou sobotu oslavu narozenin babičky, tak jsem se pořádně nacpala :D Dále už nevím co dál psát :D Jinak příbuzní odletěli ve čtvrtek do New Yorku,takže jim závidíím.. :D Tak Ahoj! :D :)

-

Avicii Wake Me Up

28. března 2014 v 17:32 | pipiterka / Tee |  Others Celebrits
Pořád je to super písnička :) .
-
-

TVD - Season promo

27. března 2014 v 18:57 | pipiterka / Tee |  TVD - The Vampire Diaries
Super promo k 5. sérii. Hrozně se těším na další díly :D
Vypadá to,že se vrátí Kol? :O :D
-
-

The Walking Dead Valentine

25. března 2014 v 16:47 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Povedené :))
-
-

Shhh...

21. března 2014 v 18:20 | pipiterka / Tee |  Deníček
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lo0u4hYdOX1qmvac5o1_500.gif
-
Zdravím. Znovu. Jsem celkem v těsné časové situaci,takže se tu nehodlám moc rozepisovat :D Ale prostě musím napsat deníček,když jsem ho minulý týden nepsala. A ty důvody jsem už psala,ale klidně je napíšu znova :D V pátek mě hrozně bolelo břicho,takže mě máma nechala doma a v sobotu v noci až do rána jsem 9x zvracela a bylo mi zle. Ale už je to dobrý :D Ve škole celkem fajn, v ponděli jsme měli výtvarku a kreslili jsme hudební skladatele, nejdříve jsem kreslila Zdeňka Fibicha (celkem se mi povedl) a potom jsem ještě kreslila Wolfganga Amadeuse Mozarta, kterého jsem kreslila rychleji ale ve výsledku, byl o mnoho lepší Mozart :D Paní učitelka mě hrozně chválila,jak je to podobný a hezký, a nejhezčí ze třídy..atd..takže to jsem byla ráda :D Abych nezapomněla, tenhle týden jsem musela zvládnout bez mé bff, která je opět nemocná. Další dny už nebylo nic zajímavé, jen ve středu jsme měli pěstitelky a to je hrozná sranda,protože si děláme co chceme.. :D Nikdo neposlouchá atd.. :D Dneska jsme také psali matematickou soutěž Klokan. Já jsem kategorie Benjamin, bylo nás tam snad 7 ze třídy a celkové bylo ve třídě 42 lidí, takže super :D Seděla jsem vedle nějákého osmáka nebo deváťáka, protože každý musel sedět s tím, co měl jinou kategorii..Ale byla to celkem sranda, protože byl ukecanej :D Ale prostě super. A abych nezapomněla, celý týden jsme neměly (jenom holky) tělocvik, protože náš učitel tam skoro vůbec není,takže fajn :D A taky mě něják chytl zeměpis,protože teď jsme hráli jenom takové hry, jako Riskuj, takže fajn. Jsem ráda, protože jsem dostala 3 z příroďaku, bála jsem se,že to bude horší, protože jsem chyběla,když oni si to všechno zrovna opakovali.. A bojím se občanky,psali jsme a asi to nedopadne dobře.. :D A abych ještě dodala, blíží se mi služba..na tabuli,sešity atd..né já nechci,protože jí mám mít s jedním klukem a on je..no..prostě víte :D Debil :D Dneska se ještě chci kouknout na The Originals a možná TVD, protože zítra nemáme čas. Dávají Chelsea FC - Arsenal a odpoledne máme oslavu, protože babička má narozky,takže tu bude hodně příbuzných a tak hodně žrádla :DD :3 Hlavně, že jsem psala,že se nebudu rozepisovat, že? :D Tak ahoj, musím se ještě kouknout na The originals :DD
-

Nominovaná..

21. března 2014 v 17:44 | pipiterka / Tee |  Jiné články
http://data2.whicdn.com/images/82304376/large.gif
-
Takže jsem byla nominovaná od - ♥Nicole Monster♥, takže děkuju :D :))
Jde o to, že vyplním pár otázek a nominuji další blogery,kterým dám také nějáké otázky.
-----------------------------------------------------------
1) Jak moc ráda fotíš svoje MH? Která je podle tebe nejvíce fotogenická?
Já tedy moje MH moc nefotím,protože nemám kvalitní fotoaparát, ale s Twylou se fotí celkem dobře..

2) Jaký díl MH seriálu máš nejradši?
Tak to nevím :D Názvy si nepamatuji :D

3) Tvoje nejoblíbenější jídlo?
Tortilly.. :33 :D

4) Máš ráda Ever After High?
Mám. Možná i radši než MH.

5) Kolik máš panenek Monster High? Která je tvoje nejnovější?
Mám jich 25 a nejnovější.. je asi Catty Noir, kterou jsem koupila v říjnu loňského roku :DD

6) Která nová postava z Frights, Camera, Action se ti nejvíce líbí?
Honey Swamp.

7) Nejoblíbenější barva? Kombinace barev?
Hráškově zelená, oranžová.

8) Čteš ráda? Jaký druh literatury?
Čtu ráda, nejradši něco napínavého,tajemného..(upíři atd..) :D

9) Umíš kreslit? Baví tě kreslení?
Neumím kreslit,ale baví mě to hodně. Moje nejoblíbenější činnost je kreslení.
-
Nominovaní v CČ!
-

HAPPY B-DAY - Fernando Torres

20. března 2014 v 18:44 | pipiterka / Tee |  Jiné články
Myslím, že tu asi moc lidí není, kteří tohoto fotbalistu znají,ale to je jedno :D Prostě dnes slaví své 30. narozeniny španělský útočník Fernando Torres. Všechno nejlepší El Nino! :))
-
https://24.media.tumblr.com/5583f05acda69aad48b682f418c9837e/tumblr_n2qswvr1OW1rt74gwo6_r1_500.jpg
-

Kus-ov-ka

19. března 2014 v 16:55 | pipiterka / Tee |  Jiné články

Omlouvám se.

16. března 2014 v 13:54 | pipiterka / Tee |  Jiné články
https://31.media.tumblr.com/d70488b917f34ce9c2a0151df913b0cb/tumblr_n2drxs3cGo1r3p0vko1_500.gif
-
Ahoj, jen tak narychlo bych se vám chtěla moc omluvit za to, že moc nepíšu články a že, jsem vůbec nenapsala deníček za tento týden, nevím, jestli ho budu vůbec psát. A teď k tomu, proč jsem nenapsala.

1) V pátek mě hrozně bolelo břicho a tak mě mamka nechala doma
2) Včera v noci až do rána jsem zvracela. Zvracela jsem snad 9x takže je jasný, že mi bylo blbě. Dneska už je mi líp, a zítra možná ještě zůstanu doma.

Toť vše. Opravdu se omlouvám :) Hezkou neděli, i když venku není moc hezky..

-

Perfect trio

14. března 2014 v 16:04 | pipiterka / Tee |  Ever After High
Krásky,jen pořád nevím,kterou si koupit :D
-