Březen 2017

Again...

31. března 2017 v 18:46 | pipiterka |  Jiné články
Milí přátelé, v poslední době jsem opět hodně přemýšlela o blogování. Vzpomněla jsem si, že vanilla-girls vlastně existují 5 let. Přemýšlím nad tím, jak jsem v té době svým blogem žila. Skoro každý den byl článek, sice o každé blbosti, ale byl :D Teď tak smutně koukám na to, že poslední článek byl minulý rok v červnu.

Aktuálně je to v mém životě celkem výkyvové (používá se tohle slovo? :D). Jsou zde nějaké rodinné problémy, kterými jsem se potácela v roce 2014. Nyní se to opakuje. Nejde o mě, ale dost to prožívám, protože každý člověk není rád, když vidí, jakou situaci právě prožívají dvě nejdůležitější osoby ve vašem životě, kterých si velice vážíte a ceníte si jich...a to jsou rodiče. Nevím, jak to tenhle rok dopadne. Doufám, že co nejlépe. Deptá mě zažívat znovu něco, z čeho jsem se skoro před třemi roky vyhrabala. A jsem z toho opravdu smutná.

Teď něco zase z druhé strany. Jako každého deváťáka mě čekají přijímací zkoušky. Bojím se, ale už se i těším, až to budu mít za sebou. Na češtinu si celkem věřím (říkám celkem :D), matika přece jen bude horší. Jako malý bonusek k tomu je moje neuvěřitelná lenost, která zamezuje jakékoliv činnosti spojené s učením.

Budou mi chybět. Věta, kterou bych od sebe opravdu nečekala. Moji spolužáci, se kterými jsem strávila krásných devět let. Zažili jsme toho opravdu hodně a je mi líto, že to brzy skončí. Už nebudu každý den vstupovat do třídy, kde každého znám a vím, jakou mají třeba dnes náladu. // Naopak se celkem těším na nový kolektiv na střední škole (pokuď se teda na nějakou dostanu :D). Bude to ale pořádný nezvyk.

A mluvila jsem o tom, že sportuji? (ANO, OPRAVDU!) Není to zatím nic moc, ale začala jsem chodit na florbal (minulý rok..ehm..). Hodně mě to baví...sice mi to asi nejde zrovna nejlépe, ale aspoň se něčemu věnuji a mám koníček.

Co dál? Je tu konečně jaro, že? Ráno brzy vyjde sluníčko, které se na nás celý den usmívá. A člověk má hned lepší náladu. Těším se na Velikonoce, a to nejen proto, že budeme mít prázdniny (:D)...

Myslím si, že tohle je zatím to nejdůležitější, co se u mě za ten poslední půlrok událo....
Počkat... a jak jste vůbec prožili Vánoce? :D ..... Ach jo, jsem tak líná, že jsem se ani o Vánocích neozvala.
Budu se na Vás těšit.... snad se brzy ozvu... a ne opět za půl roku...
Ahoj.